Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 229
Matěj Psota
 
 505
Někdo jiný
 
 272

Celkem hlasovalo 1736 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Letní hokejový kemp HC Benátky nad Jizerou

Ondřej Nejedlo, 7.5.2012
Hokejový klub HC Benátky nad Jizerou pořádá ve spolupráci s mládežnickými trenéry již III. ročník letního hokejového kempu, který je určen všem hráčům i brankářům od ročníku narození 2006 do 1992 pro zvýšení výkonnosti při vstupu do předzávodního období. Termín uskutečnění kempu je 22.7. - 1.8. 2012. Tréninkový program je veden zkušeným týmem trenérů HC Benátky, který bude navíc doplněn aktivní účastí všech tří trenérů prvoligového A-mužstva. Více informací a důležité náležitosti včetně kontaktu naleznete uvnitř tohoto článku.

III. LETNÍ HOKEJOVÝ KEMP V BENÁTKÁCH

Termín: 22. července – 1. srpna 2012
Místo: ZS Benátky nad Jizerou
Kemp je určen všem hráčům, hráčkám a brankářům bez rozdílu výkonnosti ročníků 1992 – 2006. Zúčastnit se však mohou i hráči mladší.

Cíle:


- V ideálním termínu se připravit na začátek sezóny a přesvědčit trenéra, že patřím do nově se tvořícího týmu.
- Naučit se a zdokonalit se v činnostech jednotlivců – denně 30 minut powerskating, stickhandling.

Denní program:


- Každý den dvakrát trénink na ledě (dopoledne, odpoledne), jednou na suchu, plavání v bazénu, video (nové moderní trendy v tréninku). Všechny tréninky se uskuteční v areálu zimního stadionu, fotbalového hřiště, beachvolejbalových kurtů a plaveckého bazénu v Benátkách.

Ubytování:

Tenis hotel, Hotel Sport

Stravování:

Tenis hotel a Hockey Bar. Možnost objednání polovičních porcí (snídaně, oběd, večeře). Jednotlivou stravu možno objednat individuálně.

Skladba tréninku:


- Led – denně 30 minut powerskating, individuální práce s hokejkou (stickhandling), tréninky střelby (shooting), agility (dynamické, stylově – obratnostní bruslení).
- Sucho – trénink Core, strečink po zátěži i před zátěží, agility na Bosu. Speciální trénink na suchu pro hráče 2. – 4. tříd.

Základní informace:

- Účastníci kempu se sejdou 22. července dopoledne do 10 hodin na prezenci v Hockey Baru na benáteckém zimním stadionu, následovat budou dva tréninky na ledě, po nichž budou hráči rozděleni do výkonnostních skupin. Každá skupina bude mít svého hlavního trenéra a svoji šatnu. Pro později přijíždějící hráče je též vše zajištěno. Hráči, kteří se zapojí do kempu později, nebo naopak odjedou dříve, bude cena upravena po dohodě s vedoucím kempu. Zakončení kempu bude 1. srpna.
- Přesný rozpis tréninků bude včas uveřejněn na webových stránkách klubu – www. hokejbenatky.cz
- Po celou dobu kempu budou hráči pod stálým dozorem kvalifikovaných osob. Všichni účastníci jsou pojištěni po celý kemp na ledě i mimo něj.
- Jedno nabroušení bruslí je zdarma, každé další pak stojí 30 Kč.
- Zdravotní služba na ZS zajištěna.
- Během kempu se uskuteční pro různé kategorie zájezdy na přátelské utkání. - Na programu je též jednodenní zájezd, který bude ještě upřesněn. - Také letos je v plánu beseda s některým vynikajícím hráčem. O koho se bude jednat, je zatím v jednání. V loňské sezóně navštívil tento kemp Dominik Hašek! Kemp bude ukončen 1.8.2012 grilováním.

Trenéři:

Nad obsahem tréninků a správném provedení budou dohlížet zkušení trenéři:

Bohumír Kinkor - šéftrenér mládeže HC Benátky, studující trenérskou kvalifikaci „A“ na UK v Olomouci. Bývalý trenér Dukly Jihlava „B“, Dukly Příbram a Jitexu Písek. Trenér bulharské reprezentace do 18 let a 20 let.

Vladimír Švejda - dlouholetý trenér mužů a mládeže v Mladé Boleslavi, zkušenosti ze zahraničního angažmá ve Slovinsku. Trenérská kvalifikace „B“.

Radek Hrabák - dlouholetý trenér mládeže v Benátkách nad Jizerou.

Milan Černý - současný trenér prvoligového týmu HC Benátky nad Jizerou. Někdejší extraligový hráč Sparty Praha a Plzně, hrál též v Německu. Coby trenér působil u mládežnických mužstev Slavie Praha a Sparty Praha. V seniorské kategorii byl asistentem trenéra Josefa Jandače v Českých Budějovicích, hlavním trenérem pak v prvoligové Kadani.

Luděk Škaloud - současný asistent trenéra prvoligového týmu HC Benátky nad Jizerou. Někdejší extraligový hráč Sparty Praha a Dukly Jihlava. Dlouholetý trenér mládežnických týmů v Mladé Boleslavi.

Antonín Nečas - současný asistent trenéra prvoligového týmu HC Benátky nad Jizerou. Někdejší extraligový hráč Dukly Jihlava. Hrál též v USA, německém Straubingu či slovenském Prešově. Do kolonky hokejových působišť můžeme uvést též druholigové týmy Benátek nad Jizerou, Pelhřimova a Žďáru nad Sázavou. Coby kouč působil v Pelhřimově, kde byla jeho asistentem trenérská legenda Stanislav Neveselý.

Vybavenost hráče:

Kompletní výzbroj, sportovní oblečení na suchý trénink, plavky, osobní potřeby, kapesné (možnost uložit u vedoucího kempu).

V ceně kempu:

Celkový tréninkový program, ubytování, celodenní strava, užívání bazénu, fotbalového hřiště, hřiště na beach volejbal, pojištění, zdravotní zabezpečení, dozor mimo tréninky.

Od ceny se samozřejmě odečítá to, co účastník nebude využívat. Prosíme, aby každý účastník obědval v kempu a přes den jej neopouštěl. Brankáři a bratr nebo sestra mají 10 % slevu, která se odečte od složené zálohy.

Každý, kdo se účastní kempu potřetí za sebou, má v dalším roce slevu 25%.

Každý, kdo přivede z jiného hokejového klubu úplně nového účastníka, má slevu 10%.

Kempu se mohou zúčastnit i tací, kteří s hokejem teprve začínají, nebo i hokejoví amatéři, již se chtějí naučit bruslit a hrát hokej.

Uzávěrka přihlášek je 31. května 2012. Po odeslání potvrzené přihlášky dostanete vyrozumění o přijetí do kempu. Po přijetí potvrzení na účasti v kempu zašlete do 15. června zálohu ve výši 3000 Kč.

Přihláška hráče může být přijata i po uzávěrce, ale jen v případě, že není naplněn limit. Vždy lze vše řešit individuálně.

V případě, že rodiče, kteří chtějí být s hráčem v kempu, mohou být ubytováni v hotelu s hráči nebo v přilehlém tenisovém hotelu.

PŘIHLÁŠKA

Jméno a příjmení hráče: .................................
Adresa bydliště:  .......................................
Datum narození:  ........................................
Mateřský klub:   ........................................
Hráčský post:    ........................................
Telefon, e-mail: ........................................
Číslo zdravotního pojištění (platí pro hráče ze zahraničí)
.............................
Mám zájem o kompletní servis: (ano/ne)
Mám zájem o ubytování: (ano/ne)
Mám zájem o stravování: (ano/ne)

Poznámka: Uvedenou přihlášku zkopírujte a vyplněnou v příloze odešlete na e-mailovou adresu kinkor.m@seznam.cz

Kompletní cena kempu: 10 750 Kč
Cena bez ubytování a stravování: 4 800 Kč

Zálohu prosím uhraďte na číslo účtu: 43-6682120217/0100 nebo přímo na ZS HC Benátky n/J u šéftrenéra mládeže p. Kinkora.

Kontakt:

Bohumír Kinkor – tel: 776 871 224
e-mail: kinkor.m@seznam.cz

Skončete s prázdninovým lenošením a přijďte. Těšíme se na vás!


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,57 (hlasovalo 971 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist