ON-LINE: Příprava - Trhači Kadaň - HC Benátky nad Jizerou, úterý 22. srpna od 18 hodin!

Chystáte se navštívit domácí přípravné zápasy?

FACEBOOK

Benátečtí ani podruhé na Slavii nestačili, v odvetě padli 2:3

Věra Novotná, 8.8.2017

V odvetném zápase mezi Benátkami nad Jizerou a Slavií Praha si ti, kteří přišli do ledového stánku u řeky Jizery, na nedostatek akce nemohli stěžovat. V prvních deseti minutách padl gól na každé straně a domácí se ke konci první dvacetiminutovky dostali do vedení. Nerozhodný stav však Pražané zařídili ihned na začátku druhé třetiny. Rozhodovalo se tedy v posledním dějství a byli to slávisté, kteří se gólem Šafránka ujali poprvé v zápase vedení. Právě tato trefa se ukázala být vítěznou, a tak Pražané vyšli i ze druhého vzájemného duelu v přípravě vítězně díky výhře 3:2.

Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, BEN - SLA 2:3