ON-LINE: 23. kolo - HC Frýdek-Místek vs. HC Benátky nad Jizerou, 18. 11. od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Benátečtí v Rakousku vítězí i ve druhém utkání, EVZ Academy porazili 5:3

Věra Novotná, 19.8.2017

Také druhé utkání v rámci rakouského turnaje začalo pro hokejisty Benátek nad Jizerou povedeným vstupem. Vedení se ujali hned v prvních minutách zápasu a svůj náskok udrželi i po několika vlastních oslabeních, za což jim byla odměnou druhá branka v síti brankáře Badera. V navyšování náskoku pokračovali Benátečtí i v prostředním dějství a i díky skvělému výkonu brankáře Stezky nedovolili soupeři dohnat ztrátu. Třetí třetina přinesla hned čtyři branky, Švýcaři se dvakrát dostali na dostřel jediné branky, avšak Benátečtí si druhé vítězství nenechali vzít a slaví výhru 5:3.

Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, BEN - EVZ 5:3