ON-LINE: 5. kolo - HC Energie Karlovy Vary - HC Benátky nad Jizerou, sobota 23. září od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kde se budou Benátky nacházet po 1. čtvrtině soutěže?

Celkem hlasovalo 133 fanoušků.

FACEBOOK

Pět minut stačilo v Kadani na obrat! Benátky přidávají šesté vítězství

Věra Novotná, 22.8.2017

Utkání v Kadani mělo velké tempo již od úvodních sekund. Benátečtí ze začátku měli své šance, ale byli to domácí Trhači, kteří šli jako první do vedení. Náskok následně zvládli ještě navýšit a svěřenci trenéra Kudrny doháněli dvoubrankovou ztrátu. Benátečtí zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a přebrali iniciativu na ledové ploše, ale Danylce ve druhé dvacetiminutovce nepřekonali. Třetí třetina, ta už ale patřila Středočechům! Nejprve se dostali na dostřel a poté dvěma góly během jediné minuty otočili skóre. Díky výhře 3:2 tak Benátečtí natahují sérii výher v přípravných zápasech již na číslo 6!

Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, KAD - BEN 2:3