ON-LINE: 40. kolo, HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč, středa 17. ledna od 17:30 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

ANKETA

Budou podle Vás Benátečtí po 3. čtvrtině blíže branám play-off?

Věra Novotná, 9.12.2017

Druhá prosincová sobota znamenala také duel mezi Benátkami a Českými Budějovicemi. Kromě skóre ale mnoho tabulkové propasti mezi oběma celky nenapovídalo. Hra byla vyrovnaná. Jihočeši si však počínali velmi zkušeně v proměňování nabídnutých šancích a hned v prvních pěti minutách šli do dvoubrankového vedení. Domácí měli hned několik pokusů, aby překonali Gábu v českobudějovické brance. Recept na něj ale nenašli. To České Budějovice si svůj náskok pohlídaly a v závěrečných pěti minutách jej ustanovily na konečných 5:0 ze svého pohledu.

Tento článek patří k zápasu:  30.kolo, BEN - CBU 0:5