Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
SHRNUTÍ: Sezóna 2017/2018 pohledem statistik
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo se vám v letošní sezoně nejvíce líbil?
Patrik Maier
 
 229
Matěj Psota
 
 505
Někdo jiný
 
 272

Celkem hlasovalo 1736 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Mládež

Realizační týmy mládeže

Hokejový klub HC Benátky nad Jizerou pořádá po celou sezonu 2010/11 nábor dětí do hokejové přípravky. A to na pravidelných trénincích, které se konají každé úterý a čtvrtek od 15:00 na zimním stadioně v Benátkách nad Jizerou. Kontakt: Bohumír Kinkor (776 871 224, hokej@benatky.cz).

Náboru se mohou zúčastnit děti narozené v roce 2000 a mladší, kteří mají zájem se naučit bruslit nebo hrát hokej a chtějí se stále zlepšovat. Školička probíhá pod vedením zkušených a kvalifikovaných trenérů. ZDARMA NAUČÍME BRUSLIT VAŠE DÍTĚ! Na školičku děti potřebují brusle, přilbu (alespoň minimální ochranu hlavy), sportovní oblečení.

2013/14

Junioři St.dorost Ml.dorost Starší žáci Mladší žáci
soupiska soupiska soupiska soupiska soupiska
zápasy zápasy zápasy zápasy zápasy
stats stats stats stats stats
  tabulka tabulka    

2012/13

St.dorost Ml.dorost Starší žáci Mladší žáci
soupiska soupiska soupiska soupiska
zápasy zápasy zápasy zápasy
stats stats stats stats
tabulka tabulka    

Starší sezóny naleznete zde.

Aktuální zprávy z mládežnického hokeje


Michale, děkujeme!

Věra Novotná, 17.11.2017

foto

Po šedesáti minutách se sice benátečtí hráči do 16 let radovali na ledě Frýdlantu z výhry 1:7, avšak zažili i jeden nepříjemný moment.

Po nezaviněném střetu se soupeřem ukázal svou duchapřítomnost rozhodčí Michal Heinzl, jenž vyndal benáteckému hráči zapadlý jazyk! Na sociálních sítích tento jeho čin nezůstal bez odezvy. Michale, děkujeme!

Podrobnosti 

Naším cílem je, aby děti na zimní stadion chodily rády, říká staronový šéftrenér mládeže Martin Novák

Ondřej Nejedlo, 22.6.2017

fotoPo osmi letech se po několika zahraničních štacích vrátil k benátecké mládeži. Sedmatřicetiletý Martin Novák bude od letošní sezóny šéftrenérem zdejších mládežnických týmů, zároveň také hlavním trenérem u mladšího dorostu a přípravky. Ruku v ruce s tím bude mít hlavní slovo také u náboru nových žáčků do benáteckého klubu. Staronového šéftrenéra zdejší mládeže jsme proto před nastávající sezónou požádali o ohlédnutí se za zahraničními angažmá a také o sdělení novinek u benáteckých mládežnických týmů.

Celý článek 


Odměna za vysvědčení? Účast na letním hokejovém kempu

Ondřej Nejedlo, 27.6.2013

fotoSuché přípravy mládežnických celků většiny hokejových oddílů jsou téměř minulostí. Nejinak je tomu v Benátkách nad Jizerou, kde už ovšem zdejší trenéři budoucích hokejových nadějí myslí na letní hokejový kemp, který se letos bude konat v termínu od 26. července do 4. srpna. Na toto zpestření přípravy je stále dostatek volných míst. Novinkou je připravovaná beseda s jedním z předních českých hokejistů, který v současné době působí v NHL!

Celý článek 


Blíží se letní hokejový kemp

Ondřej Nejedlo, 30.5.2013

fotoPomalu a jistě se blíží již IV. ročník letního hokejového kempu, který je určen všem hráčům i brankářům od ročníku narození 2007 do 1993 pro zvýšení výkonnosti při vstupu do předzávodního období. Termín uskutečnění kempu je 26.7. - 4.8. 2013. Tréninkový program je veden zkušeným týmem trenérů HC Benátky, který bude navíc doplněn aktivní účastí Antonín Nečas, asistenta trenéra benáteckého A-mužstva. Více informací a důležité náležitosti včetně kontaktu naleznete uvnitř tohoto článku.

Celý článek 


Příprava mládežnických týmů se pomalu rozbíhá

Ondřej Nejedlo, 3.5.2013

fotoHokejisté nesmí zahálet. Počátkem příštího týdne se tak nerozběhne pouze suchá část přípravy A-mužstva. Kondici na novou sezónu začnou nabírat také mládežnické celky. V tuto chvíli ještě není na sto procent dané trenérské obsazení klubů, avšak termíny zahájení přípravy už známy jsou. Doplňme ještě, že se všichni členové týmů sejdou u hotelu Sport v zadní části zimního stadionu.

Celý článek 


Luděk Škaloud hlavním trenérem staršího dorostu

Tomáš Nejedlo, 17.11.2012

fotoPočínaje úterým 13. listopadu dochází ke změnám v realizačních týmech benátecké mládeže. Neuspokojivé výsledky především starších a mladších dorostenců přiměly vedení klubu HC Benátky učinit kroky, které v následujících řádcích objasňuje prezident klubu PhDr. Bohumil Bartoň (na snímku). Tou nejzásadnější je jmenování Luďka Škalouda jako hlavního trenéra ligového staršího dorostu.

Celý článek 


Letní hokejový kemp už klepe na dveře

Tomáš Nejedlo, 15.7.2012

fotoTřetí ročník Letního hokejového kempu v Benátkách nad Jizerou již klepe na dveře, a tak je na místě, abychom se těsně před jeho startem zeptali na pár otázek hlavního organizátora celé této akce a jednoho z trenérů kempu Bohumíra Kinkora na pár otázek. Jako v minulých letech, i letos se účastníci mohou kromě nepřeberného množství různých sportovních činností těšit na besedu s jednou z hvězd českého hokeje, jejíž jméno zatím neznáme, ale o to více pak budou hráči překvapeni.

Celý článek 


Přihláška na kemp by mohla být docela dobrým dárkem za vysvědčení, říká Bohumír Kinkor

Ondřej Nejedlo, 15.6.2012

fotoSuchá letní příprava se pomalu a jistě blíží ke konci. Benátecké mládežnické týmy poctivě nabírají síly do nové sezóny. Na samotnou přípravu, ale také na nastávající hokejový kemp jsme si k redakčnímu mikrofonu pozvali šéftrenéra benátecké mládeže pana Bohumíra Kinkora. Ten také mimo jiné uvedl, že stále existuje možnost podat přihlášku do již výše zmiňovaného kempu či horkou novinku, že účastníci budou moci zhlédnout přípravné utkání mezi libereckými Bílými Tygry a Lvem Praha.

Celý článek 


Letní hokejový kemp HC Benátky nad Jizerou

Ondřej Nejedlo, 7.5.2012

fotoHokejový klub HC Benátky nad Jizerou pořádá ve spolupráci s mládežnickými trenéry již III. ročník letního hokejového kempu, který je určen všem hráčům i brankářům od ročníku narození 2006 do 1992 pro zvýšení výkonnosti při vstupu do předzávodního období. Termín uskutečnění kempu je 22.7. - 1.8. 2012. Tréninkový program je veden zkušeným týmem trenérů HC Benátky, který bude navíc doplněn aktivní účastí všech tří trenérů prvoligového A-mužstva. Více informací a důležité náležitosti včetně kontaktu naleznete uvnitř tohoto článku.

Celý článek 


Realizační týmy mládeže

Ondřej Nejedlo, 3.5.2012

fotoPočátkem měsíce května byly upraveny realizační týmy mládeže pro sezónu 2012/13. Trenérské štáby doznaly minimálních změn. Asi největší inovací je nová funkce Petra Weisse, jakožto asistenta trenéra přípravky a staršího dorostu. Petru Weissovi nebyla prodloužena hráčská smlouva u A-týmu, nyní tedy bude trénovat mládežnické týmy Benátek a pravděpodobně hrát za druholigový tým NED Hockey Nymburk.

Celý článek 


 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist