Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
Rozhovor s generálním manažerem Bartolomějem Salanským Příprava: Benátky - Almetěvsk od 10:30

Rozpis ledu

 

ANKETA

Jak vidíte naše šance v přátelských zápasech?
 

FACEBOOK

 
 

Mistr VHL urval vítězství v prvním přípravném zápase dvěma zásahy v poslední třetině

Věra Novotná, 29.7.2016

Mistr VHL urval vítězství v prvním přípravném zápase dvěma zásahy v poslední třetiněBenátečtí se ruského soupeře nezalekli a od úvodních minut byli aktivnějším týmem, dlouho však na světelné tabuli svítil bezbrankový stav. Až ve 38. minutě prostřelil brankáře Reyzvicha Petr Kolmann, který tak dokázal využít dvojnásobnou početní výhodu. Ve třetí třetině se ale Něfťanik Almetěvsk nevzdal a díky dvěma gólům utkání otočil na konečných 2:1 z jeho pohledu. Benátečtí hokejisté se ale určitě za tento výsledek stydět nemusí a mohou soupeři porážku oplatit již 4. srpna v odvetném utkání.


HLEDÁME REDAKTORY WEBU!
Chcete se aktivně podílet na tvorbě webu www.hokejbenatky.cz? Umíte obstojně česky a zajímá vás benátecký hokej? Máte jedinečnou příležitost stát se plnohodnotným členem týmu. Pro bližší informace pište na redaktor@esports.cz.
 
This text will be replaced
 

DALŠÍ ČLÁNKY

MLÁDEŽ BENÁTKY.CZ

Hledáme redaktora
SMS servis
Ptejte se
přát., 11:00
BEN - ALM 1 : 2
29.7. přát. 11:00
BEN - ALM

AKTUALITY

Nalosován nový ročník

(14.6.2016 - 08:41)  Těžké soupeře mají benátečtí hokejisté v úvodu nového prvoligového ročníku. Nejprve zajíždí na kladenský led, poté doma přivítají Slavii Praha a následně zavítají do Jihlavy. Více se dozvíte v nejbližší době.

Huňa na zkoušce v Třebíči

(9.6.2016 - 10:44)  Slovenský mládežnický reprezentant Jozef Huňa absolvuje zkoušku v prvoligové Třebíči. V loňské sezóně odehrál za Benátky tento devatenáctiletý útočník 29 zápasů, ve kterých si připsal 7 kanadských bodů (3+4).

Hráčské odchody

(1.6.2016 - 10:54)  Obránci Jiří Říha s Davidem Kajínkem budou příští sezónu hostovat v prvoligové Jihlavě. Novým působištěm dalšího obránce Petra Ulrycha je ambiciózní Kladno. Zkušený útočník Václav Pletka bude hrát za prvoligové Litoměřice.

Trofeje v Benátkách

(25.5.2016 - 08:31)  Zdejší odchovanec Radim Šimek přiveze do Benátek nad Jizerou Prezidentský i Masarykův pohár. Současně s ním představí také fotbalista Jan Chramosta trofej a medaili za vítězství v Českém poháru. Všichni fanoušci Radima Šimka a Jana Chramosty jsou tak zváni na setkání spojené s autogramiádou, které proběhne na terase restaurace Bílý Páv již ZÍTRA! od 17 do 19 hodin. Více informací zde .

Rozhovor se sport. ředitelem

(17.5.2016 - 08:24)  Dnes večer se můžete těšit na obsáhlejší rozhovor se sportovním ředitelem panem Janem Slivkou, který zhodnotil uplynulou sezónu a nastínil také vstup do té další. Dále odtajnil hráčský pohyb v prvoligovém kádru.

Video a foto ze zápasů

(11.4.2016 - 21:22)  Videa či fotky z domácích zápasů uplynulé sezóny najdete zde.

 
 
© Copyright 2006 - 2016 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál | Hokejové tašky TOPlist