Předkolo play-off WSM ligy: rozhodující 5. utkání - HC Benátky - HC Frýdek-Místek, čtvrtek 23. února od 17:30 hodin!!

Rozpis ledu

ANKETA

Na kolik zápasů se odehraje série mezi HC Benátky nad Jizerou a HC Frýdek-Místek?

FACEBOOK

Frýdek-Místek vítězí v prvním utkání předkola 2:0 a ujímá se vedení v sérii

Věra Novotná, 16.2.2017

Úvodní zápas předkola play-off nabídl takový souboj, jaký od této fáze sezony očekávat. Rychlý hokej, nespočet šancí a spoustu soubojů. Do branky benáteckého celku se poprvé v této sezoně postavil Jiří Stejskal. Hosté se ujali vedení ihned v první minutě a náskok navýšili v prostřední části. Trefil se Aron Chmielewski. Třetí třetina již branku nepřinesla a Frýdek-Místek se tak ujímá vedení v sérii 1:0 díky výhře 2:0.

Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, BEN - JFM 0:2