ON-LINE: 23. kolo - HC Frýdek-Místek vs. HC Benátky nad Jizerou, 18. 11. od 17:00 hodin!

Rozpis ledu

ANKETA

Kdo podle vás ovládne týmovou produktivitu po 2. čtvrtině?

FACEBOOK

Vítězná šňůra začala zápasem v Litoměřicích a končí odvetou. Kališníci zvítězili v Benátkách 5:2

Věra Novotná, 24.8.2017

Do odvetného přípravného zápasu Litoměřice vlétly jako uragán a měnily skóre hned v prvních minutách. Svůj náskok následně ještě pojistily, ale mladí benátečtí hráči ukázali svou bojovnost a dotáhli skóre na shodu. Ještě ve druhé dvacetiminutovce však Kališníci zabrali, znovu se dostali do vedení a do poslední třetiny si nesli jednobrankový náskok. Benátečtí živili naději na vyrovnání, která ale definitivně zhasla po čtvrtém puku v domácí síti. Litoměřice ukončují sérii benáteckých vítězných zápasů po výhře 5:2.

Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, BEN - LTM 2:5