Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
ON-LINE: 40. kolo, HC Benátky nad Jizerou - SK Horácká Slavia Třebíč, středa 17. ledna od 17:30 hodin!
Pojď hrát hokej

Rozpis ledu

 

ANKETA

Kdo bude nejproduktivnějším hráčem Benátek v rámci 4. čtvrtiny sezony?

Celkem hlasovalo 61 fanoušků.
 

FACEBOOK

 
 
 

Benátky jedou do Ústí, naváží na výhru ze začátku přípravy?

Věra Novotná, 28.8.2017

Start WSM ligy se blíží a týmy mají poslední šance doladit co potřebují. Hokejisté Benátek nad Jizerou odehrají předposlední přípravné utkání na ledě celku HC Slovan Ústí nad Labem. V rámci třetího přípravného duelu se svěřenci trenéra Kudrny střetli na domácí půdě právě se Slovanem. Soupeř nakonec od Jizery odjížděl s prohrou 2:6. Jak dopadne odvetné utkání, sledujte 29. srpna v 18:00 prostřednictvím serveru onlajny.com.


Tento článek patří k zápasu:  0.kolo, UNL - BEN 4:2 

Uplynulý ročník týmu z Ústí nad Labem jsme Vám přinesli v preview před prvním vzájemným duelem. Naleznete tam také informace o obnoveném kádru a bilanci vzájemných zápasů sezony 2016/2017.

Dosavadní příprava Slovanu

Zápasová bilance našeho ústeckého soupeře je prozatím vyrovnaná v poměru tří výher a tří porážek. Vše začalo na ledě Litvínova, který si už v první třetině vybudoval slibný náskok čtyř branek, jenž v pohodě ubránil a zvítězil 6:3. Následovaly dvě výhry. První přišla v podobě fotbalového vítězství 1:0 nad Litoměřicemi a následně si Ústí nad Labem poradilo i s Kadaní, kterou přehrálo 3:1.

Vítězný double vystřídal stejný počet porážek. Nejprve si se Slovanem poradily Benátky (2:6) a následně si na Ústecké vyšlápla Kadaň v odvetném utkání (3:5). V dosavadním posledním přípravném zápase se Slovanu postavily Litoměřice, které ale na domácím ledě padly 3:4.

Přehled zápasů Ústí nad Labem v přípravě

HC Verva Litvínov vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:3

HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Stadion Litoměřice 1:0

SK Trhači Kadaň vs. HC Slovan Ústí nad Labem 1:3

HC Benátky nad Jizerou vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:2

HC Slovan Ústí nad Labem vs. SK Trhači Kadaň 3:5

HC Stadion Litoměřice vs. HC Slovan Ústí nad Labem 3:4

Poslední vzájemný zápas

HC Benátky nad Jizerou vs. HC Slovan Ústí nad Labem 6:2

Branky a nahrávky: 3. Bělohorský (Teplý), 14. Vlach (Psota), 25. Psota (Veselý), 33. Hrníčko (A. Dlouhý, Bednář), 43. Bělohorský (Bittner, Průžek), 58. Špaček (Psota) – 57. Dufek, 58. Melka (Roubík).

Sestava Benátek: Stezka (Kořenář) – Kolmann, Husa, Bednář, Havlín, Maier, Tržický – A. Dlouhý, Chrtek, Hrníčko – Psota, Veselý, Špaček – Hrabík, Vlach, Teplý – Bělohorský, Bittner, Průžek.

Sestava Ústí nad Labem J. Dlouhý (Soukup) – Husák, Bernad, Brož, Vágner, Vaněk, Hes, Zdvořáček, Hucek – Macek, Roubík, Melka – Sladkovský, Vrdlovec, Navarra – Dufek, Volf, Severa – Uhlík, Musliu, Planý.


hodnocení článku  12345
Aktuální hodnocení (jako ve škole): 2,9 (hlasovalo 180 fanoušků)

 
 
© Copyright 2006 - 2018 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist