Oficiální web HC Benátky nad Jizerou - www.hokejbenatky.cz
On-line přenosy sportovních utkání - www.onlajny.com

Rozpis ledu

 

ANKETA

Byli jste spokojeni s výsledky benáteckého celku?
 

FACEBOOK

 
 

Boleslavské posily v brankovišti

Věra Novotná, 16.3.2017

Boleslavské posily v brankovišti

Další díl Kroniky benátecké sezony přinese pohled na benátecké působení dvou hokejistů, kteří nastupovali v dresu Středočechů mezi tři tyče. Oba maskovaní muži přišli k Jizeře z nedalekého města automobilů, a není to to jediné, co mají společné. Ani jeden z gólmanů totiž nemá kořeny v České republice. Už víte, čí cestu shrneme tentokrát? Jde o Tomáše Halásze a Tuomase Tarkkiho. Pojďme se tedy podívat, jak si tito dva vedli a co u řeky Jizery zažili.


HLEDÁME REDAKTORY WEBU!
Chcete se aktivně podílet na tvorbě webu www.hokejbenatky.cz? Umíte obstojně česky a zajímá vás benátecký hokej? Máte jedinečnou příležitost stát se plnohodnotným členem týmu. Pro bližší informace pište na redaktor@esports.cz.
 
Video
 

DALŠÍ ČLÁNKY

MLÁDEŽ BENÁTKY.CZ

Hledáme redaktora
SMS servis
Ptejte se
PK5, 17:30
BEN - JFM 5 : 7
Pojď hrát hokej

AKTUALITY

Aukce Legenda pomáhá

(1.3.2017 - 14:09)  Dnes končí aukce dresů HC Benátky nad Jizerou z akce Legenda pomáhá. Svůj dres si tak můžete vydražit pod tímto odkazem.

Fotografie ze zápasu

(24.2.2017 - 11:29)   Benátky - Frýdek Místek podívejte se na fotografie z posledního zápasu sezóny.

Novotný už jen za Spartu

(19.2.2017 - 20:01)  Také brankář Filip Novotný již nemůže nastoupit za prvoligové Benátky nad Jizerou. Nyní už bude chytat pouze za extraligovou pražskou Spartu.

Fotografie ze zápasu

(19.2.2017 - 11:03)   Benátky nad Jizerou - Frýdek Místek

Dále bez Holuba

(17.2.2017 - 22:36)  Také mladoboleslavský obránce Jan Holub se již nepředstaví v benáteckém dresu. Holub letos za Benátky sehrál osm zápasů.

Bez pěti hráčů

(16.2.2017 - 16:07)  V předkole play off již za Benátky nenastoupí čtveřice hráčů. V druhé nejvyšší soutěži již nemohou nastoupit mladoboleslavský obránce Jiří Kurka, liberečtí útočníci Josef Mikyska a Jan Ordoš s obráncem Filipem Pyrochtou či sparťanský forvard Jiří Černoch.

 
 
© Copyright 2006 - 2017 eSports.cz, Hokej BenátkyInformace o autorských právech | RSS RSS kanál TOPlist